top of page

Hakkımızda

SAFE Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2009 yılında kurulmuş ve Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri alanında faaliyet gösteren alanında lider mühendislik firmasıdır.

Kuruluşumuz içerisinde Türkiye’de birçok katma değerli projede, Chemetron ve KIDDE ana üretici markaların temsilcisi olarak yer almıştır. FM-200, NOVEC 1230, Inert ve Karbondioksit Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri ile, Ticari Mutfaklarda, Elektrik Panolarında, CNC Tezgahlarında, Teknelerin Motor Kabinlerinde kurulan Yangın Söndürme Sistemleri ana faaliyet alanlarımızdır.

Tüm bu ürün gruplarında söndürme sistem tasarımı, proje ve mühendislik hesapları ve taahhüt, kurulum devreye alma ile satış sonrası hizmetlerde çalışmaktayız.

Uluslararası ana üretici markaların temsilciliği yapmış olan kuruluşumuzun faaliyetleri arasında söndürme sistem tasarımı, proje ve mühendislik hesapları ve taahhüt, kurulum devreye alma ile satış sonrası hizmetler yer almaktadır.

Yakından takip ettiğimiz çevre protokolleri, uluslararası standart ve yönetmelikler, pazardaki tüm teknolojik gelişmeler ve bilgi birikimimiz SAFE Teknoloji ekibi olarak bizi, yangın söndürme sistemleri üreticisi konumuna taşımıştır.

2023 yılı itibariyle HFC227ea söndürme sistemlerinde SAFE227, FK5112 söndürme sistemlerinde SAFE5112, Inert Gazlı söndürme sistemlerinde SAFEREX tescilli markalarımız için Alman bağımsız akredite denetim kuruluşu ile VdS sistem onaylarımızı tamamlamış bulunmaktayız.

1995 – 2010 yılları arasında yüksek basınçlı gaz silindirleri imalatı konusunda uzman bir kuruluşun Genel Müdürlük pozisyonunda çalışmış,

Türkiye Gümrükleri ve Sanayi Bakanlığı tarafından uygulanan Taşınabilir Basınçlı Ekipmanlar Direktifi, Silindir Üreticileri ve Söndürme Sistemleri ile ilgili birçok faaliyetin gerçekleştirildiği çeşitli derneklerin kurucusu,

TSE Yangın Ayna Komitesi Başkanı

 

Kurucumuz M. Ünal EMİROĞLU önderliğinde;

 

Firmamız, kurulduğu günden bu yana, uluslararası yönetmelik ve standartlarda, ana üretici ve markalar ile yaptığı iş birlikleri çerçevesinde, çözüm odaklı ve kalite algısı yüksek, müşteri ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını ön planda tutan kurum kültürü ve güçlü ekibi ile hizmet vermekte olan bir mühendislik firmasıdır.

DSC00173_edited.jpg
safe-background1 copy.jpg

Sayılarla SAFE

28

Yıllık Toplam Tecrübe

3721

Tamamlanmış Proje

8

Bağımsız Akredite Kuruluştan Onaylı

13

Ülke'ye İhracat

8

Tescilli Marka

11

Farklı Ürün/

Hizmet Alanı

Vizyonumuz

Teknik bilgi birikimi, çözüm odaklı mühendislik becerileri, tescilli markaları ve müşteri odaklı ticari başarıları ile, pazar payını her geçen yıl artırarak Dünya pazarında “Yangın Söndürme Sistemleri” alanında en çok tercih edilen firma olmak.

Misyonumuz

SAFE Teknoloji’de her projemizi, kalite standartlarından ödün vermeden, mühendislik ve teknik bilgi birikimimizi ön planda tutarak, çevreci ve doğaya saygılı kimliğimizle, odağımızda ekip ruhu ve müşteri memnuniyeti ile tamamlarız.

Şirket Değerlerimiz

Değerlerimiz uygulamalarımızın temelidir.

Dürüstlük

Çözüm Odaklılık

Saygı

İşini Sahiplenme

Güven

Zaman Yönetimi

DSC00173_edited.jpg

Kalite Politikamız

Ürünlerimizi, Ulusal ve Uluslararası standartlara uygun, güvenlik ve emniyet kurallarından taviz vermeden, müşteri beklentilerini eksiksiz olarak karşılayacak şekilde, yüksek kalite ve güvence ile, mümkün olan en düşük maliyetle tasarlamak, projelendirilmek, üretmek ve zamanında müşterilerimize teslim etmek.

Ürün ve hizmet sunumunda ve kalitesinde sürekliliği sağlamak. Tüm faaliyetlerde ilk seferde doğruyu yapmak. Yeni teknolojileri ve ürünleri sürekli izleyerek Kuruluş’a kazandırmak. Yeni teknolojiler ve ürünler hakkında müşterilerimize bilgi vermek. Sürekli gelişme ile rekabet gücümüzü arttırmak.

Çalışanlarımıza; müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayacak, ürün ve hizmet sunumunu gerçekleştirebilmeleri için sürekli eğitim vermek.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini tam ve doğru olarak tespit etmek ve karşılamak. 

Tedarikçilerimiz ile koordineli çalışarak, kalite sistemimize ve müşterilerimizin beklentilerine uygun ürünler sağlamak.

Tüm faaliyetlerimizi; yasal düzenlemelere, standartlara, kalite sistemimize uygun, çevre sağlığını ve doğayı koruyarak gerçekleştirmek.

"Her fabrika bir kaledir."

M. Kemal ATATÜRK

bottom of page