top of page

Hakkımızda

SAFE Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1995 – 2010 yılları arasında yüksek basınçlı gaz silindirleri imalatı konusunda uzman bir kuruluşun Genel Müdürlük pozisyonunda çalışmış olan kurucumuz M. Ünal EMİROĞLU tarafından, 2010 yılında kurulmuştur.

Gazlı ve Sıvı Kimyasallı Yangın Söndürme Sistemleri firmamızın ana faaliyet alanlarıdır. Türkiye’de faaliyetlerine Chemetron ve KIDDE Gazlı Söndürme Sistemleri temsilcilikleri ile başlayan, FM-200; NOVEC 1230; CO2; Inert Gazlı ve Davlumbaz Söndürme Sistemleri alanlarında proje, kurulum ve satış sonrası hizmetlerde faaliyet göstermekte olan SAFE Teknoloji, sektörün lider mühendislik firması olmuştur.

Profesyonel kariyeri süresince, Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri konusunda 70 yılı aşkın deneyime sahip iki uzman tarafından 1994 yılında İtalya’da kurulmuş, uluslararası alanda faaliyet göstermekte olan SAFE Antincendi SpA. Firması ile Türkiye’de ve yurtdışında birçok projede tasarım, hidrolik hesaplama, projelendirme, söndürme sistemleri tedariki, kurulum ve devreye alma çalışmalarında yer alan kurucumuzun önderliğinde, 28 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ile sektörde faaliyet göstermekteyiz.

 

Firmamız, kurulduğu günden bu yana, uluslararası yönetmelik ve standartlarda, ana üretici ve markalar ile yaptığı işbirlikleri çerçevesinde, çözüm odaklı ve kalite algısı yüksek, müşteri ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını ön planda tutan kurum kültürü ve güçlü ekibi ile hizmet vermekte olan bir mühendislik firmasıdır.

DSC00173_edited.jpg
safe-background1 copy.jpg

Sayılarla SAFE

28

Yıllık Toplam Tecrübe

3721

Tamamlanmış Proje

8

Bağımsız Akredite Kuruluştan Onaylı

13

Ülke'ye İhracat

8

Tescilli Marka

11

Farklı Ürün/

Hizmet Alanı

Vizyonumuz

Teknik bilgi birikimi, çözüm odaklı mühendislik becerileri, tescilli markaları ve müşteri odaklı ticari başarıları ile, pazar payını her geçen yıl artırarak Dünya pazarında “Yangın Söndürme Sistemleri” alanında en çok tercih edilen firma olmak.

Misyonumuz

SAFE Teknoloji’de her projemizi, kalite standartlarından ödün vermeden, mühendislik ve teknik bilgi birikimimizi ön planda tutarak, çevreci ve doğaya saygılı kimliğimizle, odağımızda ekip ruhu ve müşteri memnuniyeti ile tamamlarız.

Şirket Değerlerimiz

Değerlerimiz uygulamalarımızın temelidir.

Dürüstlük

Çözüm Odaklılık

Saygı

İşini Sahiplenme

Güven

Zaman Yönetimi

DSC00173_edited.jpg

Kalite Politikamız

Ürünlerimizi, Ulusal ve Uluslararası standartlara uygun, güvenlik ve emniyet kurallarından taviz vermeden, müşteri beklentilerini eksiksiz olarak karşılayacak şekilde, yüksek kalite ve güvence ile, mümkün olan en düşük maliyetle tasarlamak, projelendirilmek, üretmek ve zamanında müşterilerimize teslim etmek.

Ürün ve hizmet sunumunda ve kalitesinde sürekliliği sağlamak. Tüm faaliyetlerde ilk seferde doğruyu yapmak. Yeni teknolojileri ve ürünleri sürekli izleyerek Kuruluş’a kazandırmak. Yeni teknolojiler ve ürünler hakkında müşterilerimize bilgi vermek. Sürekli gelişme ile rekabet gücümüzü arttırmak.

Çalışanlarımıza; müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayacak, ürün ve hizmet sunumunu gerçekleştirebilmeleri için sürekli eğitim vermek.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini tam ve doğru olarak tespit etmek ve karşılamak. 

Tedarikçilerimiz ile koordineli çalışarak, kalite sistemimize ve müşterilerimizin beklentilerine uygun ürünler sağlamak.

Tüm faaliyetlerimizi; yasal düzenlemelere, standartlara, kalite sistemimize uygun, çevre sağlığını ve doğayı koruyarak gerçekleştirmek.

"Her fabrika bir kaledir."

M. Kemal ATATÜRK

bottom of page