top of page

Mekanik Montaj ve Kaynak Ustası

Manisa, Yunusemre/Manisa, Turkey

İş Tipi

Tam Zamanlı

Genel Nitelikler

 • Yangın Söndürme Sistemlerinde Türkiye’nin en prestijli ve lider firması SAFE Teknoloji için aşağıdaki niteliklerde farklı pozisyonlarda değerlendirmek üzere MEKANİK MONTAJ VE KAYNAK USTASI aranmaktadır.  Genel Nitelikler:


 • Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Mekatronik, Makina, Bakım Onarım, Motor vb. bölümlerinden mezun,


 • Universal tezgah ve montaj kurulum el aletleri kullanma tecrübesi ve yeterliliği olan (Freze, Torna, Matkap, Pafta Diş Açma Makinası – RIDGIT - , Spiral Kesme Aleti vb.)


 • Pnömatik sistemler ve basınçlı kaplar hakkında bilgi sahibi,


 • Gazaltı/ Argon/ Elektrik Kaynağını aktif kullanabilen ve MYK belgesine sahip,


 • Bakım ve onarım için kuruluşumuzda fabrika seviyesi bakıma alınan ürünlerin kontrollerini, valf ve basınç altında çalışan ekipmanların kontrol ve onarımlarını yapmak,


 • Montaj ve sahada teslim iş planları olduğunda, seyahat engeli olmayacak,


 • Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,


 • Askerliğini tamamlamış 

SAFE Teknoloji Hakkında

SAFE Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1995 – 2010 yılları arasında yüksek basınçlı gaz silindirleri imalatı konusunda uzman bir kuruluşun Genel Müdürlük pozisyonunda çalışmış olan kurucumuz M. Ünal EMİROĞLU tarafından, 2010 yılında kurulmuştur.

Gazlı ve Sıvı Kimyasallı Yangın Söndürme Sistemleri firmamızın ana faaliyet alanlarıdır. Türkiye’de faaliyetlerine Chemetron ve KIDDE Gazlı Söndürme Sistemleri temsilcilikleri ile başlayan,  FM-200; NOVEC 1230; CO2; Inert Gazlı ve Davlumbaz Söndürme Sistemleri alanlarında proje, kurulum ve satış sonrası hizmetlerde faaliyet göstermekte olan SAFE Teknoloji, sektörün lider mühendislik firması olmuştur.

Profesyonel kariyeri süresince, Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri konusunda 70 yılı aşkın deneyime sahip iki uzman tarafından 1994 yılında İtalya’da kurulmuş, uluslararası alanda faaliyet göstermekte olan SAFE Antincendi SpA. Firması ile Türkiye’de ve yurtdışında birçok projede tasarım, hidrolik hesaplama, projelendirme, söndürme sistemleri tedariki, kurulum ve devreye alma çalışmalarında yer alan kurucumuzun önderliğinde, 28 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ile sektörde faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız, kurulduğu günden bu yana, uluslararası yönetmelik ve standartlarda, ana üretici ve markalar ile yaptığı işbirlikleri çerçevesinde, çözüm odaklı ve kalite algısı yüksek, müşteri ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını ön planda tutan kurum kültürü ve güçlü ekibi ile hizmet vermekte olan bir mühendislik firmasıdır.

bottom of page